Sieraden met Zeeuws accent

Deze unieke armband is met liefde gemaakt voor de Vrienden van Tragel. Geïnspireerd door alle bijzondere en unieke mensen maar allemaal even waardevol én juist in de imperfectie schuilt inspiratie.

Gemaakt van zilver met verschillende soorten koraal en carneool is deze creatie een onderdeel van mijn serie ‘De Rode Draad’ die is geïnspireerd door de rijke geschiedenis van Zeeuwse klederdrachten en folklore, en combineert een eigentijdse twist met traditioneel vakmanschap.

Deze collectie brengt niet alleen een eerbetoon aan deze rijke geschiedenis, maar belichaamt ook de Zeeuwse verbondenheid. Zoals de draad die levensverhalen aan de keukentafel met elkaar verbindt, verbindt de draad van deze armband verschillende materialen tot een draagbaar kunstwerk. En laten we eerlijk zijn, zilver en rood vormen samen een ‘gouden’ combinatie!

Met deze armband draag je niet alleen een prachtig stuk vakmanschap maar ook een stukje Zeeuwse geschiedenis met je mee.

Materialen: Eerste gehalte zilver (925), gepolijst en schuimkoraal en carneool.

Aangeboden door: Sophie Noens