Deze festival knaller is voor maar liefst 3 evenementen in Zeeuws-Vlaanderen en houdt het volgende in:

  • 2 combi tickets voor GraauwRock en Specials (8 en 9 mei 2024)
  • 2 combi tickets voor Vestrock inclusief backstagebezoek (31 mei en 1 juni 2024)
  • 2 combi tickets voor Festival de Ballade (5, 6 en 7 juli 2024)

Aangeboden door: GraauwRock, Vestrock en Festival de Ballade.