Festival de Ballade wordt gehouden op het zogenaamde ‘t Kopje van Kanada. Dit is een buitendijkse landtong tussen het Terneuzens sluizencomplex en de ingang van de Westerscheldetunnel.

Een prachtige locatie aan het water, waar je de schepen bijna aan kunt raken!
In een paar jaar tijd is het festival ‘De Ballade’ uitgegroeid tot een vaste waarde in de Zeeuwse evenementenagenda met meer dan 10.000 bezoekers!

Vier kaarten Festival de Ballade (7, 8, 9 juli 2023)

Aangeboden door: Maikel Harte